Projekteerimise peatöövõtt ja projektijuhtimine

Projekteerimistööde peatöövõtt on töövaldkond projekteerimises, mille sisuks on ehitusprojekti koostamise töö juhtimine ja ehitusprojekti terviklikkuse ning ehitusprojekti osade kokkusobivuse tagamine.

Teostame peatöövõttu kas alates detailplaneeringu koostamisest või eskiislahendustest kuni tööprojektide ja tootejooniste koostamiseni. Vabastame tellija lisandunud töökoormusest mis paratamatult kipub segama tema igapäevast töö- ja isiklikku elu. Juhime protsessi selliselt, et see püsib planeeritud ajakavas ja eelarves. Viime regulaarselt läbi kõigi projekteerijate osalemisel projekteerimiskoosolekuid ning teostame projekteerijate poolt pakutud lahenduste kontrolli ja järelevalvet. Vajadusel tellime projektlahendustele ekspertiisi.

Peotöövõtt hõlmab endas alljärgnevaid osasid :

Muinsuskaitse aluste objektide rekonstrueerimine

Asume Ropka Ärimajas

Turu tn 34-A220, TartuNavigeeri

MARINA INVEST ühendab on tegevuses erinevaid projekteerimisbüroosid, majatehaseid ning ehitusettevõtteid. Kõik koostööpartnerid on välja kujunenud väga pikaajalise ühistegevuse tulemusel ning on vaieldamatult oma valdkonnas tunnustatud ja parimad. Kõik ettevõtted omavad vastavaid tegevusregistreeringuid ning ettenähtud kvaliteeditunnuseid ja sertifikaate.

Marina Invest OÜ
Reg. nr. 12316820
KMKR: EE101676126

Võta ühendust